Designeri » I-K » Oriental Lemnos « Grupuri

Intense Oud Jovan unisex

Intense Oud Jovan unisex

oud

Intense Oud de Jovan este un parfum Oriental Lemnos unisex. Intense Oud a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt sofran si iarba de lamaie; notele de mijloc sunt labdanum si trandafir turcesc; Notele de baza sunt paciuli, lemn de santal si Lemn de Agar(Oud).

sofran iarba de lamaie

labdanum trandafir turcesc

paciuli lemn de santal Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Intense Oud by Jovan.

Intense Oud Recenziile parfumurilor

Intense Oud by Jovan 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jovan Intense Oud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jovan Intense Oud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Intense Oud dupa Jovan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Intense Oud de Jovan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
SoOud Kanz Bois 1920 Vetiver Ambrato Vivienne Westwood Let It Rock Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Yves Saint Laurent M7 Reminiscence Eau de Patchouli Rasasi Amber Oudh Yves Rocher Nature Millenaire Avon Bond Girl 007 Forever Donna Karan Cashmere Mist Luxe Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Paco Rabanne Ultraviolet