Designeri » I-K » Floral « Grupuri

White Musk Jovan de dama

White Musk Jovan de dama

White Musk de Jovan este un parfum Floral de dama. White Musk a fost lansat in 1990. Parfumul prezinta iasomie, ylang-ylang, caprifoi, mosc, ambra si note lemnoase.

iasomie ylang-ylang caprifoi mosc ambra note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about White Musk by Jovan.

White Musk Recenziile parfumurilor

galateea
galateea

Aveam asteptari mai mari cand l-am comandat online. Cei ce-l cunosc spuneau de amintiri placute evocate de acest parfum. Aparent, pielea mea nu iubeste moscul simplu si prea ferm, il adora insa in compozitii fine, florale ori piperate.
Il accept, dar nu-l iubesc. Siaj/longevitate: asa si-asa.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jovan White Musk fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jovan White Musk, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica White Musk dupa Jovan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre White Musk de Jovan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Christian Dior Dior Passage No.8 Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Anna Sui Anna Sui Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Avon Petal by Cynthia Rowley Ellen Tracy Tracy Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom DSH Perfumes Dirty Rose Tallulah Jane Tallulah Laurence Dumont Musc Blanc Caesars World Caesars Woman