Designeri » I-K » Aromatic Verde « Grupuri

White Musk Jovan de barbati

White Musk Jovan de barbati

White Musk de Jovan este un parfum Aromatic Verde de barbati. White Musk a fost lansat in 1992. Notele de varf sunt citrice, menta, cimbru, mar Granny Smith si pepene; notele de mijloc sunt cuisoare si muscata; Nota de baza este mosc alb.

citrice menta cimbru mar Granny Smith pepene

cuisoare muscata

mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about White Musk by Jovan.

White Musk Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jovan White Musk fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jovan White Musk, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica White Musk dupa Jovan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre White Musk de Jovan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Verde
Ralph Lauren Polo Sport Bruno Banani Bruno Banani Man Liz Claiborne Curve for Men Perry Ellis Perry Man Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Lush Go Green Parfum d`Empire Yuzu Fou Jacques Fath Green Water Jardin de France The vert Demeter Fragrance Grass Smell Bent Saddle Warmer Jacques Bogart Eau Fresh