Designeri » I-K » Citric « Grupuri

Gentlewoman Juliette Has A Gun de dama

Gentlewoman Juliette Has A Gun de dama

Gentlewoman Juliette Has A Gun de dama Imagini Gentlewoman Juliette Has A Gun de dama Imagini Gentlewoman Juliette Has A Gun de dama Imagini

Gentlewoman de Juliette Has A Gun este un parfum Citric de dama. Acesta este un parfum nou Gentlewoman a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Romano Ricci. Notele de varf sunt bergamot, floare de portocal amarui si neroli; notele de mijloc sunt migdale, floare de portocal, cumarina si lavanda; Notele de baza sunt mosc, note lemnoase si ambroxan.

bergamot floare de portocal amarui neroli

migdale floare de portocal cumarina lavanda

mosc note lemnoase ambroxan

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Gentlewoman by Juliette Has A Gun.

Light My Heart Collection

Gentlewoman Recenziile parfumurilor

Maya12
Maya12

Desi nu vad note comune, seamana foarte bine cu Light My Heart-Morgan, au aceeasi nota citrica,cremoasa o profunzime calda si curata.Imi place, il vad inseninand o seara de vara ploioasa.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Juliette Has A Gun Gentlewoman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Juliette Has A Gun Gentlewoman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Gentlewoman dupa Juliette Has A Gun. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Gentlewoman de Juliette Has A Gun reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric
Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada L`Erbolario Citrus Carolina Herrera 212 H2O Lili Bermuda Fresh Water Antica Farmacista Grapefruit O Boticario Linked He Creed Citrus Bigarrade Creed Orange Spice Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Melvita Lime Jo Wood Organics Langa