Designeri » I-K » Chypre Floral « Grupuri

Moon Dance Juliette Has A Gun de dama

Moon Dance Juliette Has A Gun de dama

tuberoza
Moon Dance Juliette Has A Gun de dama Imagini

Moon Dance de Juliette Has A Gun este un parfum Chypre Floral de dama. Acesta este un parfum nou Moon Dance a fost lansat in 2014. Nota de varf este bergamot; notele de mijloc sunt tuberoza, trandafir si violeta; Nota de baza este paciuli.

bergamot

tuberoza trandafir violeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Moon Dance by Juliette Has A Gun.

Moon Dance Recenziile parfumurilor

Lexa
Lexa

Cum bine ii spune numele 'Moon Dance' este in apele sale sub lumina lunii,sau mai pe intelesul tuturor,este un parfum de seara.Sau de iarna...sau seara de iarna...important este ca desi are o piramida a notelor relativ simpla Moon Dance este departe de a fi un simplu parfum.Eu nu simt bergamota,nu simt trandafir.Pielea mea aduce in discutie numai povestea de dragoste intre tuberoza si patchouli.Dar ce tuberoza! In nici un caz acea nesuferita primadona ce tine neaparat sa-mi mute nasul din loc,acea indolica ingrata pe care fie vorba intre noi nu o am la suflet deloc (si ea stie asta).Nuuu,aceasta interpretare a cucoanei tuberoze e atat de luminoasa si de frumoasa incat ma face sa ma mai gandesc daca incep o relatie sau nu cu acest gen.Patchouli-ul o mai tempereaza si-i taie din aere demonstrand ca un parfum in care doar doua ingrediente danseaza poate fi extrem de puternic si de persistent.Imi place ,adica jur ca imi face cu ochiul,numai ca in loc sa-l testez mai pe 'moon' l-am pulverizat cu dimineata-n cap,si astfel micul meu dejun a constat in sandwich ,cafea,tuberoza si patchouli,nedandu-mi seama ca razele soarelui nu-i priesc acestei licori.Persistenta si siaj pana la luna si-napoi!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Juliette Has A Gun Moon Dance fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Juliette Has A Gun Moon Dance, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Moon Dance dupa Juliette Has A Gun. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Moon Dance de Juliette Has A Gun reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Robert Piguet Alameda Amouage Memoir Woman Frederic Malle Portrait of a Lady Panouge Isabey Fleur Nocturne Ormonde Jayne Frangipani Puredistance Opardu Robert Piguet Visa 2007 Robert Piguet Fracas Robert Piguet V. Intense Jul et Mad Paris Néa Juliette Has A Gun Oil Fiction Sospiro Perfumes Accento Naomi Goodsir Cuir Velours WIDIAN IV Amouage Reflection Woman Nobile 1942 Ponte Vecchio W Amouage Beloved Byredo Bal d'Afrique Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin