Designeri » I-K » Chypre Floral « Grupuri

Vengeance Extreme Juliette Has A Gun de dama

Vengeance Extreme Juliette Has A Gun de dama

Vengeance Extreme Juliette Has A Gun de dama Imagini Vengeance Extreme Juliette Has A Gun de dama Imagini Vengeance Extreme Juliette Has A Gun de dama Imagini

Vengeance Extreme de Juliette Has A Gun este un parfum Chypre Floral de dama. Vengeance Extreme a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt bergamot si lavanda; notele de mijloc sunt trabdafir bulgaresc si paciuli; Notele de baza sunt ambroxan, vanilie, mosc alb, boabe de tonka si labdanum. Parfumul prezinta paciuli, vanilie si trandafir.

bergamot lavanda

trabdafir bulgaresc paciuli

ambroxan vanilie mosc alb boabe de tonka labdanum

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vengeance Extreme by Juliette Has A Gun.

Lady Vengeance
Voleur de Roses

Vengeance Extreme Recenziile parfumurilor

Este o varianta a lui Lady Vengeance cu mai mult paciuli, este mai aspru, mai intens si poate usor mai masculin. Indubitabil este extraordinar de frumos, bine construit, cu siaj si persistenta foarte bune. Este deci o combinatie de trandafir cu paciuli si ambroxan. Spre final se indulceste ceva mai evident datorita boabelor de tonka si a vaniliei. Este mentolat, este misterios, are pe vino-ncoa, deci nu am nimic sa-i reprosez! Nota mea: 10/10

Vengeance Extreme by Juliette Has A Gun 4.71 out of 5 based on 17 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Juliette Has A Gun Vengeance Extreme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Juliette Has A Gun Vengeance Extreme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vengeance Extreme dupa Juliette Has A Gun. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vengeance Extreme de Juliette Has A Gun reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Juliette Has A Gun Lady Vengeance Lorenzo Villoresi Teint de Neige The Different Company Sublime Balkiss Bottega Veneta Bottega Veneta Frederic Malle Portrait of a Lady Christian Dior Dune Cartier La Panthere Robert Piguet Visa 2007 Frederic Malle Iris Poudre Keiko Mecheri Attar de Roses Amouage Memoir Woman Chanel Chance Eau Fraiche Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Miss Dior Le Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum By Kilian Back to Black Montale Sweet Oriental Dream Robert Piguet Alameda