Designeri » I-K » Floral « Grupuri

Blue Kaloo unisex

Blue Kaloo unisex

Blue Kaloo unisex Imagini

Blue de Kaloo este un parfum Floral unisex. Notele de varf sunt bergamot si mandarina; notele de mijloc sunt floare de portocal si caprifoi; Nota de baza este mosc.

bergamot mandarina

floare de portocal caprifoi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Blue by Kaloo.

Blue Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kaloo Blue fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kaloo Blue, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Blue dupa Kaloo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Blue de Kaloo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Escada Tender Light Alfred Sung Mei Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Liz Claiborne Lucky Number 6 Liz Claiborne Realities David & Victoria Beckham Intimately Beckham Fresh Violette Jardin de France Rose Demeter Fragrance White Bouquet Caron Rose DSH Perfumes Nouveau Gardenia