Designeri » I-K » Floral « Grupuri

Lilirose Kaloo de dama

Lilirose Kaloo de dama

Lilirose Kaloo de dama Imagini

Lilirose de Kaloo este un parfum Floral de dama. Parfumul prezinta mosc, iasomie, bergamot, mandarina, frezie, trandafir si ceai.

mosc iasomie bergamot mandarina frezie trandafir ceai

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lilirose by Kaloo.

Lilirose Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kaloo Lilirose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kaloo Lilirose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lilirose dupa Kaloo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lilirose de Kaloo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lisa Hoffman Tunisian Neroli Novaya Zarya Gvozdika Demeter Fragrance Heather Michel Klein Cher Lise Watier Ivresse Barneys New York Route du The Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Henri Bendel Jasmine & Tuberose Montale Jasmine Full Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition