Designeri » I-K » « Grupuri

Lollies Kaloo de dama

Lollies Kaloo de dama

Lollies Kaloo de dama Imagini

Lollies de Kaloo este un parfum de dama.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lollies by Kaloo.

Lollies Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kaloo Lollies fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kaloo Lollies, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lollies dupa Kaloo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lollies de Kaloo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
s.Oliver s.Oliver Selection for Men Reminiscence Mi Fa The People Of The Labyrinths A.Maze Hugo Boss Boss In Motion White Ermenegildo Zegna Zegna Colognia Comme des Garcons Daphne Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Enchanted Bond No 9 Harrods for Him Sean John Unforgivable Night Novae Plus Shinny Violet Acqua Novara odo-res 47 Madonna Nudes 1979 Masquerade