Designeri » I-K » Oriental Floral « Grupuri

Sun Moon Stars Karl Lagerfeld de dama

Sun Moon Stars Karl Lagerfeld de dama

Sun Moon Stars Karl Lagerfeld de dama Videouri
Sun Moon Stars Karl Lagerfeld de dama Imagini Sun Moon Stars Karl Lagerfeld de dama Imagini Sun Moon Stars Karl Lagerfeld de dama Imagini Sun Moon Stars Karl Lagerfeld de dama Imagini Sun Moon Stars Karl Lagerfeld de dama Imagini Sun Moon Stars Karl Lagerfeld de dama Imagini

Sun Moon Stars de Karl Lagerfeld este un parfum Oriental Floral de dama. Sun Moon Stars a fost lansat in 1994. Creatorul acestui parfum este Sophia Grojsman. Notele de varf sunt ananas, frezie, piersica, nufar, bergamot si trandafir; notele de mijloc sunt garoafa, floare de portocal, orhidee, radacina de stanjenel, iasomie, heliotrop, lacramioare si narcisa; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, mosc, vanilie si cedru.

ananas frezie piersica nufar bergamot trandafir

garoafa floare de portocal orhidee radacina de stanjenel iasomie heliotrop lacramioare narcisa

lemn de santal ambra mosc vanilie cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sun Moon Stars by Karl Lagerfeld.

Sun Moon Stars Recenziile parfumurilor

Un parfum urat, aspru, opulent, dar imbacsit, fara niciun rafinament! Pe langa faptul ca este imbacsit, este si acru, ca si cum ar mirosi a un fruct stricat...
Simt o garoafa extrem de urata, amestecat cu un strop de iasomie sintetica, plus nota de bergamot care-i da acreala aceea neplacurta. Este construit pe o baza de cadru, are siaj si persistenta moderata, insa este un parfum urat, din punctul meu de vedere...
Nota mea: 2/10

leoliliana
leoliliana

nu stiu daca eu am avut bafta sa-l iau contrafacut,de la auro,dar a fost groaznic!!!n-am cuvinte!!!
scarbos,inposibil de folosit!

mihaela
mihaela

Nimic special,un parfum placut dar care nu te scoate in evidenta.ma asteptam la mai mult dupa recenziile citite.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Karl Lagerfeld Sun Moon Stars fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Karl Lagerfeld Sun Moon Stars, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sun Moon Stars dupa Karl Lagerfeld. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sun Moon Stars de Karl Lagerfeld reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red Sanctuary Sanctuary Classic Iceberg Universe Oriflame Believe Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Trussardi Trussardi Inside for women Jil Sander Sun Yves Rocher So Elixir Joop! Joop! Le Bain Mexx Perspective Woman Bruno Banani Scent From Heaven Joop! Wolfgang Joop Freigeist Laura Biagiotti Sotto Voce Bruno Banani Scent From Hell Mexx Perspective Man CnR Create Air Gemini Laurence Dumont Vanille Pamplemousse Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 The Healing Garden Jasmine Therapy Joop! Joop! Go Electric Heat