Designeri » I-K » Oriental Vanilat « Grupuri

Katy Perry's Mad Potion Katy Perry de dama

Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry de dama

Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry de dama Videouri
Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry de dama Imagini Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry de dama Imagini Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry de dama Imagini

Katy Perry's Mad Potion de Katy Perry este un parfum Oriental Vanilat de dama. Acesta este un parfum nou Katy Perry's Mad Potion a fost lansat in 2015. Katy Perry's Mad Potion a fost creat de Stephen Nilsen si Natasha Cote. Notele de varf sunt orhidee vanilata, bujor si mar; notele de mijloc sunt vanilie de Bourbon, iasomie si mosc; Notele de baza sunt ambra, vanilie si mosc.

orhidee vanilata bujor mar

vanilie de Bourbon iasomie mosc

ambra vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Katy Perry's Mad Potion by Katy Perry.

Katy Perry's Mad Potion Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

îmi place pentru că e acea vanilie modestă, uşor sintetică, dar onestă, pe care o căutam în parfumurile vanilate când eram adolescentă. rareori o şi găseam.
nu îmi place că un parfum atât de simpluţ este înveşmântat în acest kitsch de marketing şi-şi mai spune, ha, poţiune.
am cumpărat doar spray-ul deodorant pentru că mi se pare mai potrivit mirosul ca produs de după baie. totuşi, e prima dată când îi dau nişte bănuţi lui katy perry...

judecând după tester, edp-ul e destul de longeviv şi persistent.

Katy Perry's Mad Potion by Katy Perry 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Katy Perry Katy Perry's Mad Potion fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Katy Perry Katy Perry's Mad Potion , completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Katy Perry's Mad Potion dupa Katy Perry. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Katy Perry's Mad Potion de Katy Perry reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Thierry Mugler Angel Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Liz Claiborne Spark Indult Tihota IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Coty Vanilla Fields Ayala Moriel Cabaret M∙A∙C MV3 Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Hilde Soliani Doolciiisssimo Smell Bent Helen Carnate