Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

Royal Revolution Katy Perry de dama

Royal Revolution Katy Perry de dama

Royal Revolution Katy Perry de dama Videouri
Royal Revolution Katy Perry de dama Imagini Royal Revolution Katy Perry de dama Imagini Royal Revolution Katy Perry de dama Imagini Royal Revolution Katy Perry de dama Imagini

Royal Revolution de Katy Perry este un parfum Floral Fructat de dama. Acesta este un parfum nou Royal Revolution a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt rodie si frezie roz; notele de mijloc sunt iasomie, floare de portocal si lemn de santal; Notele de baza sunt orhidee vanilata, pielarie, mosc si porumbar.

rodie frezie roz

iasomie floare de portocal lemn de santal

orhidee vanilata pielarie mosc porumbar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Royal Revolution by Katy Perry.

Royal Revolution Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

Katy Perry cultivă, în tot ce face, tam-tamul şi mimetismul. Falsa rebelă cu o mie de feţe kitsch este, în parfumerie, dublată de produse inofensive, care reiau narsiac obsesiile gourmande ale artistei (citisem că Vanille Abricot este semnătura sa), doar că, rizibil şi caricatural, uzează de tam-tam cu numele acestea bombastice. Nimic greşit la capitolul variaţiuni pe teme dulci (din punctul meu de vedere). Orice Katty Perry testez, regăsesc combinaţii inofensive de vanilie, fructe, paciuli... Acesta e preferatul meu pentru că, deşi sintetic, are un undertone mai matur (cred că de la pielărie şi mosc), care miroase, totuşi, ok, chiar interesant. Nu are siaj şi persistă moderat. Are vibe de esenţă de vanilie de la Dr Oetker, dar, având în vedere că nu costă mai mult de 100 de lei (eu l-am găsit la superofertă într-un Carrefour), what you pay is what you get.

E oribilă versiunea de primăvară (în sticlă roz) şi absolut inspidă varianta Sheer (mov), iar originalul, pe roşu, nu îmi chiar spune nimic.

Rose_selavie
Rose_selavie

Am primit mostra cadou cand am comandat un parfum, altfel banuiesc ca n-as fi aflat de existenta lui si m-am gandit sa va avertizez si pe voi. Ha ha, cred ca stiti ce urmeaza sa zic.

Eu nu sunt o fire sportiva, nici colerica, asa ca lupta sau bataia nu-mi stau in fire si nu cunoasteam pana la Royal Revolution ce inseamna un pumn in nas.

Nici daca-mi dadea Mike Tyson un uppercut nu halucinam asa!

Nu stiu daca se cade sa le numesc ingrediente, ce vedeti in piramida olfactiva sunt de fapt doar E-uri, niste compusi chimici ieftini si de slaba calitate, replici ale notelor adevarate. Parfumul e persistent si intens. Are o forta de tsunami.

Ce zici Kilian? Dar tu, Malle? Va intrece Katy…cel putin la aceste aspecte. Royal Revolution e asa de intens incat si daca faci toata Africa pe jos continua sa persiste.
Sidney, vand slab, 32 de grade, parfumul persista. Moscova, -14 grade in Piata Rosie, parfumul persista. E imbatabil. E acolo si peste tot si nu se da batut.

Miroase a esente de bucatarie…in care faci baie.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Katy Perry Royal Revolution fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Katy Perry Royal Revolution, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Royal Revolution dupa Katy Perry. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Royal Revolution de Katy Perry reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Hilary Duff Wrapped With Love Trance Essence Whyte Rabbit Oriflame Pop Glam Electric Yellow Van Gils Her Aura Gin Tonic Happy Hour Women Oriflame Elvie Victoria`s Secret Pure Seduction Marc de la Morandiere Thiara Eisenberg I Am Fragonard Etoile LR Pseudonym