Designeri » I-K » « Grupuri

Crystal D`Ambre Keiko Mecheri de dama

Crystal D`Ambre Keiko Mecheri de dama

Crystal D`Ambre de Keiko Mecheri este un parfum de dama. Crystal D`Ambre a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta laudanum frantuzesc, lemn de santal, mosc, rasina benzoica, vanilie, piele intoarsa, tamaie si note verzi.

laudanum frantuzesc lemn de santal mosc rasina benzoica vanilie piele intoarsa tamaie note verzi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Crystal D`Ambre by Keiko Mecheri.

Crystal D`Ambre Recenziile parfumurilor

Crystal D`Ambre by Keiko Mecheri 4.67 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Keiko Mecheri Crystal D`Ambre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Keiko Mecheri Crystal D`Ambre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Crystal D`Ambre dupa Keiko Mecheri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Crystal D`Ambre de Keiko Mecheri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Sergio Tacchini Stile Yves Rocher Ode au Reve Sean John I Am King Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition for Men Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Revillon R Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple Mexx Mexx First Sunshine Woman CB I Hate Perfume Winter 1972 Bond No 9 Saks En Rose Novae Plus Shinny Violet Sorelle Fontana Micol