Designeri » I-K » « Grupuri

Cuir Cordoba Keiko Mecheri de dama

Cuir Cordoba Keiko Mecheri de dama

Cuir Cordoba de Keiko Mecheri este un parfum de dama. Cuir Cordoba a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta stanjenel, violeta, piele intoarsa, rasina elemi, paciuli, lemn de santal, rasina benzoica, cedru si paducel.

stanjenel violeta piele intoarsa rasina elemi paciuli lemn de santal rasina benzoica cedru paducel

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuir Cordoba by Keiko Mecheri.

Daim Blond

Cuir Cordoba Recenziile parfumurilor

Maya12
Maya12

Nu stiu cata piele are, eu o simt destul de vag si ca note predominante, irisul si violeta. Dupa ceva vreme apare si santalul care indulceste si mai tare "atmosfera'. Curios, desi este catalogat ca un parfum fara persistenta deosebita, pe mine rezista cu stoicism. Este un parfum placut, dar nu reuseste sa mi-l detroneze pe Kelly Caleche.

Cuir Cordoba by Keiko Mecheri 3.75 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Keiko Mecheri Cuir Cordoba fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Keiko Mecheri Cuir Cordoba, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuir Cordoba dupa Keiko Mecheri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuir Cordoba de Keiko Mecheri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Tremendous Tremendous for Men Van Gils His Aura by Night Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition for Men Custo Barcelona Custo Man Ulrich Lang Nightscape Carolina Herrera 212 H2O Men Demeter Fragrance Almond Laurence Dumont Charmes Secrets: Douce Caresse Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue Sorelle Fontana Micol