Designeri » I-K » Floral « Grupuri

Datura Blanche Keiko Mecheri de dama

Datura Blanche Keiko Mecheri de dama

migdale

Datura Blanche de Keiko Mecheri este un parfum Floral de dama. Datura Blanche a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta Datura, heliotrop, boabe de tonka, smirna, tuberoza indiana, migdale amare si vanilie de Madagascar.

Datura heliotrop boabe de tonka smirna tuberoza indiana migdale amare vanilie de Madagascar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Datura Blanche by Keiko Mecheri.

Hypnotic Poison
Do Re

Datura Blanche Recenziile parfumurilor

Este un parfum foarte cremos, vanilat, frumos, ce imi aduce aminte instant de Hypnotic Poison EDT. Simt migdala, vanilie, ceva note pudrate, plus un iz foarte delicat floral (probabil datura, nu-i cunosc mirosul). Cert e ca este greu sa nu-ti placa acest parfum, este foarte frumos, calitativ, insa nu are siaj, si asta nu imi prea place... Nu cred ca as cumpara parfumul intreg, fiindca este destul de scump, insa cu siguranta un decant as cumpara! Nota mea: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Keiko Mecheri Datura Blanche fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Keiko Mecheri Datura Blanche, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Datura Blanche dupa Keiko Mecheri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Datura Blanche de Keiko Mecheri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Serge Lutens Datura Noir Robert Piguet Rose Perfection Givenchy Very Irresistible Sensual Juliette Has A Gun Lady Vengeance Christian Dior Poison Tendre Agent Provocateur Agent Provocateur Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Robert Piguet Visa 2007 Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Montblanc Présence d'une femme Keiko Mecheri Loukhoum Calvin Klein Obsession Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Miss Dior Le Parfum Amouage Ciel Pour Femme Profumum Roma Battito d`Ali Christian Dior Dune Thierry Mugler Alien Essence Absolue By Kilian Liaisons Dangereuses Frederic Malle Carnal Flower