Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

Hanae Keiko Mecheri de dama

Hanae Keiko Mecheri de dama

Hanae de Keiko Mecheri este un parfum Floral Fructat de dama. Parfumul prezinta citrice, flori albe, fructe rosii, mosc si yuzu.

citrice flori albe fructe rosii mosc yuzu

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hanae by Keiko Mecheri.

Hanae Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Keiko Mecheri Hanae fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Keiko Mecheri Hanae, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hanae dupa Keiko Mecheri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hanae de Keiko Mecheri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Jennifer Lopez Glow after Dark L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Victoria`s Secret Back to Pink Juventus 1897 Woman Maria Sharapova Maria Sharapova Boadicea the Victorious Alluring Lush So White Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14 Revlon Pink Happiness Little Secrets Roberto Vizzari Vizzari Femme Esme Rene Midnight Wishes