Designeri » I-K » « Grupuri

Iris d`Argent Keiko Mecheri unisex

Iris d`Argent Keiko Mecheri unisex

Vreau: 1

Iris d`Argent de Keiko Mecheri este un parfum unisex. Iris d`Argent a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta citrice, ambra, lichen, paciuli, vetiver, cedru, stanjenel negru si stanjenel alb.

citrice ambra lichen paciuli vetiver cedru stanjenel negru stanjenel alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Iris d`Argent by Keiko Mecheri.

Hiris

Iris d`Argent Recenziile parfumurilor

Iris d`Argent by Keiko Mecheri 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Keiko Mecheri Iris d`Argent fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Keiko Mecheri Iris d`Argent, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Iris d`Argent dupa Keiko Mecheri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Iris d`Argent de Keiko Mecheri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Trussardi Essenza del Tempo Robert Piguet Fracas for Men Parfum d`Empire Eau de Gloire Zara Lirio de Agua Krizia Teatro Alla Scala Christian Dior Dior Homme Voyage Halston Halston Man DSH Perfumes L`Homme Sean John I Am King Of The Night Jacomo Anthracite Pour L`Homme Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian Madonna Nudes 1979 Sparkle