Designeri » I-K » Oriental « Grupuri

Myrrhe & Merveilles Keiko Mecheri de dama

Myrrhe & Merveilles Keiko Mecheri de dama

migdale

Myrrhe & Merveilles de Keiko Mecheri este un parfum Oriental de dama. Parfumul prezinta smirna, iasomie, rasina, mandarina, mosc si migdale amare.

smirna iasomie rasina mandarina mosc migdale amare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Myrrhe & Merveilles by Keiko Mecheri.

La Myrrhe

Myrrhe & Merveilles Recenziile parfumurilor

OK,poate sunt nebuna. Dar jur ca primul lucru simtit dupa pulverizare au fost aldehidele!!! Multe-multe, m-au dus cu gandul imediat la Hermes-Caleche. Si nici macar n-au palit repede, ci dupa vreo ora si ceva...Nicio iasomie, nicio migdala! Dupa ce a trecut valul de aldehide, s-a revarsat o smirna dumnezeiesc de frumoasa, pe care o mai simt si acum daca imi indes nasul in piele.
E atat de insolita si de frumoasa combinatia intre aldehide si smirna (pe frigul de afara), incat nu rezist sa nu-mi iau parfumul asta!Chiar daca pielea mea il mananca dupa cateva ore, merita!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Keiko Mecheri Myrrhe & Merveilles fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Keiko Mecheri Myrrhe & Merveilles, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Myrrhe & Merveilles dupa Keiko Mecheri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Myrrhe & Merveilles de Keiko Mecheri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Keiko Mecheri Attar de Roses Cartier La Panthere Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Christian Dior Dune Lacoste Lacoste Pour Femme Givenchy Pi Cartier Baiser Vole Essence de Parfum Aramis Perfume Calligraphy Rose Frederic Malle Iris Poudre Serge Lutens Datura Noir Amouage Memoir Woman Calvin Klein Obsession Keiko Mecheri Bal de Roses Robert Piguet Fracas Frederic Malle Portrait of a Lady Roja Dove Risque Thierry Mugler Angel Les Parfums de Cuir Guerlain Shalimar Eau de Toilette Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree