Designeri » I-K » Citric Aromatic « Grupuri

Sedona Blue Keiko Mecheri unisex

Sedona Blue Keiko Mecheri unisex

Sedona Blue de Keiko Mecheri este un parfum Citric Aromatic unisex. Sedona Blue a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta citrice, condimente aromate, note lemnoase, ambra si note verzi.

citrice condimente aromate note lemnoase ambra note verzi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sedona Blue by Keiko Mecheri.

Sedona Blue Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Keiko Mecheri Sedona Blue fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Keiko Mecheri Sedona Blue, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sedona Blue dupa Keiko Mecheri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sedona Blue de Keiko Mecheri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Nautica Nautica Island Voyage Cartier Declaration Essence Agatha Ruiz de la Prada Lio Victoria`s Secret Very Sexy for Him Air-Val International The Simpsons Rochas Eau de Rochas Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Aveda Chakra 3 Equipoise Miller Harris Tangerine Vert Rasasi Chastity Men Oriflame Aromabliss Calming La Bouquetiere La Coquette