Designeri » I-K » Aromatic Fructat « Grupuri

Wild Berries Keiko Mecheri de dama

Wild Berries Keiko Mecheri de dama

Vreau: 1

fin condimentat

Wild Berries de Keiko Mecheri este un parfum Aromatic Fructat de dama. Wild Berries a fost lansat in 2003. Notele de varf sunt coacaze negre si mure; notele de mijloc sunt zmeura si coacaze; Notele de baza sunt note lemnoase si mosc alb.

coacaze negre mure

zmeura coacaze

note lemnoase mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Wild Berries by Keiko Mecheri.

Wild Berries Recenziile parfumurilor

Pfffff... un parfum ce miroase EXACT precum guma de mestecat cu fructe! Dar exact!
Fructele din el sunt plasticate tare, chimice pana la maxim, copilaresti, insa parfumul nu este extreeem de dulce si.. doar chimic. Si cand ma gandesc ce alte parfumuri superbe are Keiko Mecheri... nu imi vine sa cred ca testez acum asa ceva...
Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 4/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Keiko Mecheri Wild Berries fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Keiko Mecheri Wild Berries, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Wild Berries dupa Keiko Mecheri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Wild Berries de Keiko Mecheri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Liz Claiborne Curve Connect for Women Elizabeth Arden Green Tea Tropical Banana Republic Republic of Men Demeter Fragrance Fuzzy Navel Sage Machado Amber & Carnelian Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Cale Fragranze d’Autore Assolo Can Carlos Higo Romane Jet 365 Cabana for Two Teufels Kuche Erdbeermund Carol`s Daughter Mango Melange Demeter Fragrance Sanrio