Designeri » I-K » Citric Aromatic « Grupuri

10:10 AM in Sicilia Kenzo unisex

10:10 AM in Sicilia Kenzo unisex

10:10 AM in Sicilia Kenzo unisex Imagini

10:10 AM in Sicilia de Kenzo este un parfum Citric Aromatic unisex. 10:10 AM in Sicilia a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Sophie Labbe. Notele de varf sunt bergamot, grapefruit si mandarina; notele de mijloc sunt frezie, bujor si smochin; Notele de baza sunt vetiver si cedru de Virginia.

bergamot grapefruit mandarina

frezie bujor smochin

vetiver cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 10:10 AM in Sicilia by Kenzo.

10:10 AM in Sicilia Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

E un parfum perfect pentru vară, mai ales pentru cele care preferă parfumurile florale. Deşi e categorisit ca fiind unisex nu mi se pare potrivit pentru un bărbat. Parfumul începe fresh, cu un miros de citrice care se menţine pe tot parcursul evoluţiei sale, chiar dacă se îndulceşte treptat. Eu simt apoi frezia, bujorul,mirosul fiind uşor, proaspăt şi feminin.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo 10:10 AM in Sicilia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo 10:10 AM in Sicilia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 10:10 AM in Sicilia dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 10:10 AM in Sicilia de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gucci Gucci Eau de Parfum II Lalique Lalique Le Parfum Kenzo Flower by Kenzo Guy Laroche Fidji Lanvin Marry Me Christian Dior Dior Addict Gucci Gucci Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche Burberry Body Christian Dior Hypnotic Poison Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Nina Ricci L'Air du Temps Chanel Chance Eau Tendre Moschino Couture! Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Guerlain L'Instant de Guerlain Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lacoste Lacoste Pour Femme Christian Dior J`adore Christian Dior Dune