Designeri » I-K » Oriental Vanilat « Grupuri

5:40 PM in Madagascar Kenzo unisex

5:40 PM in Madagascar Kenzo unisex

acvatic
5:40 PM in Madagascar Kenzo unisex Imagini 5:40 PM in Madagascar Kenzo unisex Imagini

5:40 PM in Madagascar de Kenzo este un parfum Oriental Vanilat unisex. 5:40 PM in Madagascar a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este JoAnne Bassett. Nota de varf este lotus; notele de mijloc sunt frezie si cedru de Virginia; Nota de baza este vanilie.

lotus

frezie cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 5:40 PM in Madagascar by Kenzo.

5:40 PM in Madagascar Recenziile parfumurilor

O vanilie suava, nu foarte dulce, care are si un iz verde la inceput, fara siaj, cu persistenta medie. Nu m-a dat pe spate...
Nota mea: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo 5:40 PM in Madagascar fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo 5:40 PM in Madagascar, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 5:40 PM in Madagascar dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 5:40 PM in Madagascar de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Jil Sander Sensations Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande Serge Lutens Louve L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Ulric de Varens Varens Original Indian Secret Ayala Moriel Film Noir Victoria`s Secret Luscious Kisses Ulric de Varens Miss Varens Lush Snowcake