Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

7:15 AM in Bali Kenzo unisex

7:15 AM in Bali Kenzo unisex

tropical
7:15 AM in Bali Kenzo unisex Imagini

7:15 AM in Bali de Kenzo este un parfum Floral Fructat unisex. 7:15 AM in Bali a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Daphne Bugey. Notele de varf sunt grapefruit si maracuia; notele de mijloc sunt iasomie si orhidee; Nota de baza este vanilie.

grapefruit maracuia

iasomie orhidee

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 7:15 AM in Bali by Kenzo.

7:15 AM in Bali Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo 7:15 AM in Bali fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo 7:15 AM in Bali, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 7:15 AM in Bali dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 7:15 AM in Bali de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue Jesus Del Pozo In Black Versace Versus Time For Pleasure Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom Barbie Barbie Modelo L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Perry Ellis Perry Ellis for Women Morgane le Fay Yellow Voluspa Green Datura Paco Rabanne Lady Million La Bouquetiere La Creatrice