Designeri » I-K » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Avut: 1 Vreau: 1

fin condimentat
Air Kenzo de barbati Videouri
Air Kenzo de barbati Imagini Air Kenzo de barbati Imagini

Air de Kenzo este un parfum Lemnos Floral Mosc de barbati. Air a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Maurice Roucel. Parfumul prezinta chimion, ambra, vetiver, anason, cedru, bergamot, aglica si lemn dulce.

chimion ambra vetiver anason cedru bergamot aglica lemn dulce

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Air by Kenzo.

Air Recenziile parfumurilor

Roparfumuri
Roparfumuri

Este un parfum barbatesc (l-am descoprerit la iubitul meu), insa l-am folosit si eu - in opinia mea notele acestuia sunt unisex. Din nefericire insa, a fost scos din productie..
Atat de fresh, dar si incitant... superb...daca are cineva ideea cu ce altceva seamana acest parfum...ar fi minunat sa-l "regasesc"!!!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo Air fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo Air, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Air dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Air de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Calvin Klein CK One Scene Creed Imperial Millesime Serge Lutens Gris Clair Antonio Banderas Antonio ID Parfums Exterieur Nuit Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Morgan Light My Heart Collection Homme Benetton Benetton Pure Sport Men Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette ID Parfums Secrets de Hammam Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Esteban Ambrorient