Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

Jeu d'Amour Kenzo de dama

Jeu d'Amour Kenzo de dama

tuberoza
Jeu d'Amour Kenzo de dama Imagini Jeu d'Amour Kenzo de dama Imagini Jeu d'Amour Kenzo de dama Imagini

Jeu d'Amour de Kenzo este un parfum Floral Fructat de dama. Acesta este un parfum nou Jeu d'Amour a fost lansat in 2014. Jeu d'Amour a fost creat de Daphne Bugey si Christophe Raynaud. Notele de varf sunt mandarina sangerie, rodie si ceai; notele de mijloc sunt tuberoza si frezie; Notele de baza sunt lemn de santal si mosc.

mandarina sangerie rodie ceai

tuberoza frezie

lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jeu d'Amour by Kenzo.

Jeu d'Amour Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo Jeu d'Amour fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo Jeu d'Amour, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jeu d'Amour dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jeu d'Amour de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Tommy Hilfiger True Star Paris Hilton Heiress Victoria`s Secret Supermodel Pupa Puposhka Avon Celebre Masaki Matsushima Masaki/Masaki Pacsun Kirra Pink Halloween Halloween Kiss Sexy Gale Hayman Golden Delicious Victoria`s Secret Pretty in Pink Masaki Matsushima Fluo Eisenberg I Am