Designeri » I-K » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Kenzo Amour I Love U Kenzo de dama

Kenzo Amour I Love U Kenzo de dama

Kenzo Amour I Love U Kenzo de dama Imagini Kenzo Amour I Love U Kenzo de dama Imagini Kenzo Amour I Love U Kenzo de dama Imagini

Kenzo Amour I Love U de Kenzo este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Kenzo Amour I Love U a fost lansat in 2012. Nota de varf este grapefruit; notele de mijloc sunt trandafir, violeta si floare de piersic; Notele de baza sunt mosc si cedru de Virginia.

grapefruit

trandafir violeta floare de piersic

mosc cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Kenzo Amour I Love U by Kenzo.

Kenzo Amour I Love U Recenziile parfumurilor

Un trandafiras pentru fetite cu fundite, duuulce, usor pudrat si destul de cremos. Parfumul nu are ingrediente rele, dar este cam pueril ca miros si cam dulce pentru gustul meu. Siaj redus, persistenta moderata. Evaluare: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo Kenzo Amour I Love U fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo Kenzo Amour I Love U, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Kenzo Amour I Love U dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Kenzo Amour I Love U de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Nina Ricci Premier jour Lucky Day Lacoste Lacoste Pour Femme Bvlgari Omnia Amethyste Oscar de la Renta Rosamor Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Hilde Soliani Ti Amo: Iris Lacoste Femme de Lacoste Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Tom Ford White Musk Collection Urban Musk s.Oliver s.Oliver Women FCUK FCUK Connect Her Mariella Burani Messages