Designeri » I-K » Oriental Condimentat « Grupuri

Kenzo Jungle le Tigre Kenzo de dama

Kenzo Jungle le Tigre Kenzo de dama

scortisoara
Kenzo Jungle le Tigre Kenzo de dama Imagini Kenzo Jungle le Tigre Kenzo de dama Imagini Kenzo Jungle le Tigre Kenzo de dama Imagini

Kenzo Jungle le Tigre de Kenzo este un parfum Oriental Condimentat de dama. Kenzo Jungle le Tigre a fost lansat in 1997. Creatorul acestui parfum este Dominique Ropion. Notele de varf sunt kumquat, mandarina si portocala; notele de mijloc sunt osmanthus si ylang-ylang; Notele de baza sunt ambra si scortisoara.

kumquat mandarina portocala

osmanthus ylang-ylang

ambra scortisoara

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Kenzo Jungle le Tigre by Kenzo.

Kenzo Jungle le Tigre Recenziile parfumurilor

Sorana P
Sorana P

Asa cum îl iubesc și pe frățiorul mai mare, Elefant, și Tigrul este în inima mea. Mult mai suav și dulce decât Elefantul, Tigrul nu te "incaleca" precum Elefantul.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo Kenzo Jungle le Tigre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo Kenzo Jungle le Tigre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Kenzo Jungle le Tigre dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Kenzo Jungle le Tigre de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cacharel Eau de Eden Kenzo Flower by Kenzo Calvin Klein Eternity Givenchy Very Irresistible Guerlain Samsara Eau de Parfum Lacoste Lacoste Pour Femme Lancome Magie Noire Hermes 24 Faubourg Cartier Cartier De Lune Gres Cabochard Thierry Mugler Womanity Thierry Mugler Mugler Cologne Paloma Picasso Paloma Picasso Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Bvlgari BLV Christian Dior J`Adore L`Or Chanel Chance Eau Tendre Paco Rabanne Ultraviolet Hermes Amazone