Designeri » I-K » Aromatic « Grupuri

acvatic
ozonic
acvatic
KenzoKi White Lotus (Relaxing) Kenzo de dama Imagini

KenzoKi White Lotus (Relaxing) de Kenzo este un parfum Aromatic de dama. KenzoKi White Lotus (Relaxing) a fost lansat in 2006. Parfumul prezinta lotus.

lotus

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about KenzoKi White Lotus (Relaxing) by Kenzo.

KenzoKi White Lotus (Relaxing) Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing), completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica KenzoKi White Lotus (Relaxing) dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre KenzoKi White Lotus (Relaxing) de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Collistar Benessere Airness Cool Instinct Diptyque L'Eau de L'Eau Aramis New West for Him Rodier Rodier pour Homme Maitre Parfumeur et Gantier Baime Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Le Jardin Retrouve Verveine Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010