Designeri » I-K » Aromatic « Grupuri

acvatic
ozonic
acvatic
KenzoKi White Lotus (Relaxing) Kenzo de dama Imagini

KenzoKi White Lotus (Relaxing) de Kenzo este un parfum Aromatic de dama. KenzoKi White Lotus (Relaxing) a fost lansat in 2006. Parfumul prezinta lotus.

lotus

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about KenzoKi White Lotus (Relaxing) by Kenzo.

KenzoKi White Lotus (Relaxing) Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing), completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica KenzoKi White Lotus (Relaxing) dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre KenzoKi White Lotus (Relaxing) de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Parfums DelRae Eau Illuminee Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Lomani Lomani pour Homme Roger & Gallet Lavande Royale MAC MAC Creations Hue: Naked Honey Creative Universe Beth Terry Mare Gendarme 7 Sinful Scents Greed Playboy Ibiza Ayala Moriel Lovender Truefitt & Hill 1805 Elizabeth Arden Green Tea Lavender Azzaro Azzaro Aqua Verde