Designeri » I-K » Oriental Floral « Grupuri

Madly Kenzo! Kenzo de dama

Madly Kenzo! Kenzo de dama

fin condimentat
Madly Kenzo! Kenzo de dama Imagini Madly Kenzo! Kenzo de dama Imagini Madly Kenzo! Kenzo de dama Imagini Madly Kenzo! Kenzo de dama Imagini

Madly Kenzo! de Kenzo este un parfum Oriental Floral de dama. Madly Kenzo! a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Aurelien Guichard. Notele de varf sunt floare de portocal african si piper roz; notele de mijloc sunt tamaie, heliotrop si trandafir; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia si vanilie.

floare de portocal african piper roz

tamaie heliotrop trandafir

mosc cedru de Virginia vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Madly Kenzo! by Kenzo.

Bond Girl 007

Madly Kenzo! Recenziile parfumurilor

SOPHIE.LOVE
SOPHIE.LOVE

Sticla simpla ca o picatura nu spune mare lucru , insa ce se gaseste in interiorul ei , e o minune .
Imi place acest parfum la nebunie .
Imi inspira senzualitate , erotism . E dulce piperat , cu sfarsit lemnos . Interesant si foarte-foarte sexy .
Siaj si longevitate moderata .

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo Madly Kenzo! fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo Madly Kenzo!, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Madly Kenzo! dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Madly Kenzo! de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Britney Spears In Control Curious Yves Saint Laurent Cinema Gold Bath and Body Works Enchanted Orchid Diesel Plus Plus Feminine Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Neil Morris Takashimaya Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Gloria Vanderbilt Reverie Tauer Perfumes 09 Orange Star Jacques Fath Eau de Fath Iceberg Universe