Designeri » I-K » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Madly Kenzo! Eau de Toilette Kenzo de dama

Madly Kenzo! Eau de Toilette Kenzo de dama

tropical
acvatic
Madly Kenzo! Eau de Toilette Kenzo de dama Imagini Madly Kenzo! Eau de Toilette Kenzo de dama Imagini

Madly Kenzo! Eau de Toilette de Kenzo este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Madly Kenzo! Eau de Toilette a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Aurelien Guichard. Notele de varf sunt Para si lici; notele de mijloc sunt iasomie si heliotrop; Notele de baza sunt mosc si cedru.

Para lici

iasomie heliotrop

mosc cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Madly Kenzo! Eau de Toilette by Kenzo.

Madly Kenzo! Eau de Toilette Recenziile parfumurilor

Un parfum slabut din toate punctele de vedere. Este dulceag-acrisor, potrivit adolescentelor, banal, cum sunt foarte multe parfumuri pentru adolescente. Nu simt nici o nota realistic redata, mirosul de punga de plastic exista, asa cum zicea si Hertha, deci, nimic interesant. Nu l-as cumpara. Poate varianta EDP o fi mai interesanta... Nota mea. 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Madly Kenzo! Eau de Toilette dupa Kenzo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Madly Kenzo! Eau de Toilette de Kenzo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Nina Ricci L'Eau du Temps Etro Musk Pino Silvestre Pino Blue Michael Kors Island Capri Michael Kors Michael Kors Juliette Has A Gun Citizen Queen Bond No 9 Nuits de Noho Lancaster Aquasenses Dorin Un Air de Paris Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver FCUK FCUK Connect Her Roberto Capucci Opera III