Designeri » I-K » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Easy Krizia Krizia de dama

Easy Krizia Krizia de dama

Vreau: 1

Easy Krizia de Krizia este un parfum Lemnos Floral Mosc de dama. Easy Krizia a fost lansat in 1999. Creatorul acestui parfum este Jacques Cavallier. Parfumul prezinta portocala, condimente, paciuli, note verzi, mosc, cassia si note lemnoase.

portocala condimente paciuli note verzi mosc cassia note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Easy Krizia by Krizia.

Easy Krizia Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Krizia Easy Krizia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Krizia Easy Krizia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Easy Krizia dupa Krizia. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Easy Krizia de Krizia reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Kenzo Air Calvin Klein CK One Scene Chevignon Chevignon 57 for Him Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro D`Orsay Arome 3 Escentric Molecules Escentric 01 Antonio Banderas Antonio Al-Rehab Lamis Tom Ford Tom Ford for Men Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Etienne Aigner Aigner White Man Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver