Designeri » I-K » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Sweet Darling Kylie Minogue de dama

Sweet Darling Kylie Minogue de dama

tropical
Sweet Darling Kylie Minogue de dama Videouri

Sweet Darling de Kylie Minogue este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Sweet Darling a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Thierry Wasser. Notele de varf sunt maracuia si frezie; notele de mijloc sunt Boronia si vata de zahar; Notele de baza sunt paciuli si vanilie.

maracuia frezie

Boronia vata de zahar

paciuli vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sweet Darling by Kylie Minogue.

Sweet Darling Recenziile parfumurilor

alla21
alla21

il am parfumul imi place desi nu suport parfumurile dulci dar are un iz asa de dulce combinat cu fum de tigara placut ...e o combinatie care imi place dar cred ca-l port purta numai in anotipul rece primavara toamna iarna ca e dulce,sau poate nu stiu eu cum se poarta cele ca acesta

Sweet Darling by Kylie Minogue 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Kylie Minogue Sweet Darling fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Kylie Minogue Sweet Darling, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sweet Darling dupa Kylie Minogue. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sweet Darling de Kylie Minogue reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Deborah Be Gourmand - Soft Sugar The Body Shop Chymara Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Lulu Guinness Fairytales Anya`s Garden Star Flower Voluspa Mignonette Stacked Style Enchantress La Perla Ruby Perlage La Maison de la Vanille Vanahe Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille