Designeri » L » Lemnos « Grupuri

Dzing! L`Artisan Parfumeur de dama

Dzing! L`Artisan Parfumeur de dama

caramel
Dzing! L`Artisan Parfumeur de dama Imagini

Dzing! de L`Artisan Parfumeur este un parfum Lemnos de dama. Dzing! a fost lansat in 1999. Creatorul acestui parfum este Olivia Giacobetti. Parfumul prezinta pielarie, ghimbir, boabe de tonka, mosc, lemne albe, caramel, sofran, caramela, mar caramelizat si vata de zahar.

pielarie ghimbir boabe de tonka mosc lemne albe caramel sofran caramela mar caramelizat vata de zahar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dzing! by L`Artisan Parfumeur.

Dzing! Recenziile parfumurilor

Este un parfum aspru, cu o piele ce-mi miroase a cizme de cowboy, o piele imbacsita, care combinata cu sofran, nu devine mai frumoasa. Alte note simt abia dupa vreo ora, cand parfumul se indulceste usor. Nici vorba de caramel, vata de zahar!!! Acesta nu este deloc un parfum dulce. Ma dezamageste si din punct de vedere tehnic. Siaj si persistenta slabe. Nota mea: 3/10

Dzing! by L`Artisan Parfumeur 1.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Artisan Parfumeur Dzing! fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Artisan Parfumeur Dzing!, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dzing! dupa L`Artisan Parfumeur. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dzing! de L`Artisan Parfumeur reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Acqua di Parma Colonia Intensa Givenchy Pi Neo Versace Green Jeans Krizia Spazio Krizia Uomo Van Heusen Proximity Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Accord Parfait Heliotrope & Santal Patyka Boise Gendarme 7 Sinful Scents Lust April Aromatics Prescious Woods Cuba Paris Cuba Black