Designeri » L » Oriental Condimentat « Grupuri

Jour de Fete L`Artisan Parfumeur unisex

migdale
nuci
Jour de Fete L`Artisan Parfumeur unisex Imagini

Jour de Fete de L`Artisan Parfumeur este un parfum Oriental Condimentat unisex. Jour de Fete a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Olivia Giacobetti. Parfumul prezinta stanjenel, vanilie, migdale si grau.

stanjenel vanilie migdale grau

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jour de Fete by L`Artisan Parfumeur.

L'Amandiere

Jour de Fete Recenziile parfumurilor

Este un parfum soft, bland (poate prea bland, ca nu are siaj deloc :))), ce miroase extrem de natural, a grau, ceva migdale, iris si un strop de vanilie. Este un parfum destul de prafos, ce aduce ca miros si a pleava, a fan uscat... Este un parfum care nu poate deranja pe nimeni, dar care nu imi ofera nici prrea multe satisfactii... Pe langa siajul inexistent, nu are nici persistenta! Ori, desi acesta ar fi un parfum perfect pentru gustul meu, eu le prefer totusi pe cele mai prezente! Nota mea: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Artisan Parfumeur Jour de Fete fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Artisan Parfumeur Jour de Fete, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jour de Fete dupa L`Artisan Parfumeur. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jour de Fete de L`Artisan Parfumeur reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Juliette Has A Gun Citizen Queen Molinard Habanita Eau de Parfum Guerlain L'Heure Bleue Cartier Must de Cartier Robert Piguet Fracas Yves Saint Laurent Opium Molinard Habanita Christian Dior Diorissimo Chanel Chanel No 19 Poudre Juliette Has A Gun Lady Vengeance Calvin Klein Obsession Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Keiko Mecheri Loukhoum Agent Provocateur Agent Provocateur Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Montale Aoud Collection - Red Aoud Guerlain L'Instant de Guerlain Parfum d`Empire Aziyade Christian Dior Poison