Designeri » L » Oriental Condimentat « Grupuri

Piment Brulant L`Artisan Parfumeur unisex

cacao
Piment Brulant L`Artisan Parfumeur unisex Imagini

Piment Brulant de L`Artisan Parfumeur este un parfum Oriental Condimentat unisex. Piment Brulant a fost lansat in 2002. Creatorul acestui parfum este Bertrand Duchaufour. Parfumul prezinta ambra, scortisoara, mosc, mac, vanilie, ciocolata amaruie, cacao, cuisoare si piper chili.

ambra scortisoara mosc mac vanilie ciocolata amaruie cacao cuisoare piper chili

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Piment Brulant by L`Artisan Parfumeur.

Piment Brulant Recenziile parfumurilor

atomic
atomic

Absolut divin! Mi s-a spus ca miros a ardei umpluti de cateva ori. Nu cred ca-i o idee buna sa-l port prea des.

Mie mi se pare ca miroase a chilli si ciocolata. E fain din pct meu de vedere. Dar se pare ca restul lumii doar ardei umpluti "amusina"...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Artisan Parfumeur Piment Brulant fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Artisan Parfumeur Piment Brulant, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Piment Brulant dupa L`Artisan Parfumeur. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Piment Brulant de L`Artisan Parfumeur reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Yves Saint Laurent Nu Sonia Rykiel Belle en Rykiel Pierre Cardin Revelation Caron Parfum Sacre Byredo Chembur Pacifica Mexican Cocoa Washington Tremlett Black Tie Police Pure Police London Homme Girard Bouquet D’Orient John Richmond John Richmond for Men Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace Il Profvmo Chocolat Amere