Designeri » L » Pielarie « Grupuri

Skin on Skin L`Artisan Parfumeur unisex

whiskey
Skin on Skin L`Artisan Parfumeur unisex Imagini

Skin on Skin de L`Artisan Parfumeur este un parfum Pielarie unisex. Skin on Skin a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Bertrand Duchaufour. Parfumul prezinta stanjenel, piele intoarsa, sofran, whiskey, lavanda, trandafir si mosc.

stanjenel piele intoarsa sofran whiskey lavanda trandafir mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Skin on Skin by L`Artisan Parfumeur.

Traversee du Bosphore

Skin on Skin Recenziile parfumurilor

Nu stiu de ce-mi vine sa-l asociez cu Bacovia si al sau "Plumb". Mi se pare deprimant. Pielea intoarsa aici e prafoasa, uscata, n-are pic de dulceata, n-are pe vino-ncoa... Siajul e limitat. Trandafir n-am reusit sa simt.
Nu-i un parfum urat, nici vorba, dar e trist si melancolic de-mi dau lacrimile.Pare personificarea unei zile innegurate de noiembrie, cu ploaie urata si monotona pe florile vestejite. Nu mi se potriveste deloc.
Imi cer scuze daca lezez pe cineva!

Skin on Skin by L`Artisan Parfumeur 2.80 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Artisan Parfumeur Skin on Skin fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Artisan Parfumeur Skin on Skin, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Skin on Skin dupa L`Artisan Parfumeur. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Skin on Skin de L`Artisan Parfumeur reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Maurer & Wirtz GranValor Tabac Pierre Balmain Jolie Madame Gap The Original Mark Buxton Hot Leather Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Diesel Only The Brave by Bunka Adidas Adidas Dare Krigler Lovely Patchouli CB I Hate Perfume In The Library Serge Lutens Boxeuses Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris Puredistance M