Designeri » L » Aromatic Condimentat « Grupuri

Tea for Two L`Artisan Parfumeur unisex

tabac
scortisoara
Tea for Two L`Artisan Parfumeur unisex Imagini

Tea for Two de L`Artisan Parfumeur este un parfum Aromatic Condimentat unisex. Tea for Two a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Olivia Giacobetti. Notele de varf sunt bergamot, anason stelat si ceai; notele de mijloc sunt scortisoara, ghimbir, condimente si turta dulce; Notele de baza sunt miere, vanilie, pielarie si tutun.

bergamot anason stelat ceai

scortisoara ghimbir condimente turta dulce

miere vanilie pielarie tutun

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tea for Two by L`Artisan Parfumeur.

Gucci Pour Homme II

Tea for Two Recenziile parfumurilor

Un parfum discontinuat, cu miros predominant de ghimbir si doar un strop de ceai. Parfumul este dulce si aromat, dar trebuie sa iti placa mirosul ghimbirului ca sa il poti purta fericit. Mie nu chiar imi place...
Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 6/10

Tea for Two by L`Artisan Parfumeur 3.00 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Artisan Parfumeur Tea for Two fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Artisan Parfumeur Tea for Two, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tea for Two dupa L`Artisan Parfumeur. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tea for Two de L`Artisan Parfumeur reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Aramis Aramis Life My Summer Hugo Boss Boss Elements Joop! Jump Summer Temptation Maurer & Wirtz Mustang Man Lorenzo Villoresi Spezie Gant Gant Summer 2009 Aramis Aramis Cool Blend N10Z Intense Masculinity by Intense Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Demeter Fragrance Gingerale Nejma Puro Intense