Designeri » L » Floral « Grupuri

Carnation L`Erbolario de dama

Carnation L`Erbolario de dama

Carnation L`Erbolario de dama Imagini Carnation L`Erbolario de dama Imagini

Carnation de L`Erbolario este un parfum Floral de dama. Parfumul prezinta garoafa, trandafir, vanilie si lichen.

garoafa trandafir vanilie lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Carnation by L`Erbolario.

Carnation Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Erbolario Carnation fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Erbolario Carnation, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Carnation dupa L`Erbolario. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Carnation de L`Erbolario reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Yardley Magnolia Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Stella McCartney Sheer Stella 2007 B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Pierre Guillaume PG15 Ilang Ivohibe Norma Kamali Violette Tiens Trench Sabon Aviv (Jasmine)