Designeri » L » Floral « Grupuri

Carnation L`Erbolario de dama

Carnation L`Erbolario de dama

Carnation L`Erbolario de dama Imagini Carnation L`Erbolario de dama Imagini

Carnation de L`Erbolario este un parfum Floral de dama. Parfumul prezinta garoafa, trandafir, vanilie si lichen.

garoafa trandafir vanilie lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Carnation by L`Erbolario.

Carnation Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Erbolario Carnation fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Erbolario Carnation, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Carnation dupa L`Erbolario. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Carnation de L`Erbolario reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Tommy Hilfiger Dreaming Anna Sui Anna Sui Marks and Spencer Florentyna Accord Parfait Rose & Neroli Fragrances of Ireland Connemara Prada Infusion de Fleur d'Oranger Aroma M Geisha Hana-Cha Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Oriflame City Jungle O Boticario Innamorata Jennifer Aniston Lolavie Joya Shades of Dusk Royal Jasmine