Designeri » L » Floral « Grupuri

Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence de dama

Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence de dama

Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence de dama Imagini Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence de dama Imagini Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence de dama Imagini Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence de dama Imagini Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence de dama Imagini Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence de dama Imagini

Néroli & Orchidée de L`Occitane en Provence este un parfum Floral de dama. Acesta este un parfum nou Néroli & Orchidée a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Karine Dubreuil. Notele de varf sunt portocala si mandarina; notele de mijloc sunt neroli, piersica, nectar de smochine si lacramioare; Notele de baza sunt orhidee, mosc si stanjenel.

portocala mandarina

neroli piersica nectar de smochine lacramioare

orhidee mosc stanjenel

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Néroli & Orchidée by L`Occitane en Provence.

Néroli & Orchidée Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

Un floral light, delicat, lipsit de originalitate, al cărui preț îmi pare nejustificat. eu mi l-am cumpărat ca miniatură pentru că am crezut că debutul în forță prevestește un siaj și o longevitate mulțumitoare. i l-am recomandat unei prietene care căuta un parfum feminin, care să placă, pentru că mi se pare neofensator și mulțumitor oricărui nas (cu condiția ca acesta să se afle la vreo 5 cm de pielea purtătoarei). cele mai bune din serie sunt Ambre&Santal și Vanille&Narcisse.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Occitane en Provence Néroli & Orchidée fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Occitane en Provence Néroli & Orchidée, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Néroli & Orchidée dupa L`Occitane en Provence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Néroli & Orchidée de L`Occitane en Provence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Roberto Verino VV Rose Yves Rocher Rose Absolue Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Charles of the Ritz Enjoli Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 Lancome 2000 et Une Rose Yardley Heritage Collection: Hyacinth JoAnne Bassett Madame Pompadour Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Roberto Capucci Ballade a Venise Ebba Los Angeles Miss Pilar