Designeri » L » Floral « Grupuri

Neroli Eau de Parfum L`Occitane en Provence de dama

Neroli Eau de Parfum L`Occitane en Provence de dama

Neroli Eau de Parfum de L`Occitane en Provence este un parfum Floral de dama. Neroli Eau de Parfum a fost lansat in 1999. Parfumul prezinta neroli.

neroli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Neroli Eau de Parfum by L`Occitane en Provence.

Neroli Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Neroli Eau de Parfum dupa L`Occitane en Provence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Neroli Eau de Parfum de L`Occitane en Provence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Vera Wang Sheer Veil Alfred Sung Mei Christian Dior Dior Passage No.8 Serge Lutens Sarrasins Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Yves Rocher Orchidee Fragonard Freesia Alain Delon Samourai Woman Kenzo Kenzo Amour Florale Elizabeth Taylor Violet Eyes Love & Toast Paper Flower