Designeri » L » Floral « Grupuri

Peony L`Occitane en Provence de dama

Peony L`Occitane en Provence de dama

Peony L`Occitane en Provence de dama Imagini Peony L`Occitane en Provence de dama Imagini Peony L`Occitane en Provence de dama Imagini Peony L`Occitane en Provence de dama Imagini

Peony de L`Occitane en Provence este un parfum Floral de dama. Peony a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt bergamot si grapefruit; notele de mijloc sunt trandafir si bujor; Notele de baza sunt mosc si lemn de santal.

bergamot grapefruit

trandafir bujor

mosc lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Peony by L`Occitane en Provence.

Peony Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Occitane en Provence Peony fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Occitane en Provence Peony, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Peony dupa L`Occitane en Provence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Peony de L`Occitane en Provence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Jesus Del Pozo Duende Joop! Joop! Rococo Aftelier Lumiere Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Les Parfums de Rosine La Rose Legere Neotantric (I am) a Sex Goddess Kate Spade Kate Spade Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum JoAnne Bassett Le Voyage M. Micallef Ananda Orlane Autour de la Rose