Designeri » L » Floral « Grupuri

Verveine L`Occitane en Provence unisex

Verveine L`Occitane en Provence unisex

ierbos
Verveine L`Occitane en Provence unisex Imagini

Verveine de L`Occitane en Provence este un parfum Floral unisex. Verveine a fost lansat in 2003. Parfumul prezinta trandafir, muscata, lamaita si lamai.

trandafir muscata lamaita lamai

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Verveine by L`Occitane en Provence.

Verveine Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Occitane en Provence Verveine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Occitane en Provence Verveine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Verveine dupa L`Occitane en Provence. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Verveine de L`Occitane en Provence reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chopard Happy Spirit Bill Blass Bill Blass for Women Lalique Flora Bella Halloween Halloween Fatal Rose Antonio Puig Barbie Pink Lise Watier Neiges Lorenzo Villoresi Teint de Neige Paul & Joe Blanc Oscar de la Renta Ruffles Washington Tremlett Neroli Absolute Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia DSH Perfumes June Bride