Designeri » L » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Cedre L.T. Piver de barbati

Cedre L.T. Piver de barbati

Cedre de L.T. Piver este un parfum Lemnos Floral Mosc de barbati. Notele de varf sunt bergamot si piper roz; notele de mijloc sunt lavanda si stanjenel; Notele de baza sunt mosc, cedru, lemn de santal si paciuli.

bergamot piper roz

lavanda stanjenel

mosc cedru lemn de santal paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cedre by L.T. Piver.

Cedre Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L.T. Piver Cedre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L.T. Piver Cedre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cedre dupa L.T. Piver. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cedre de L.T. Piver reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Yves Saint Laurent L'Homme Escentric Molecules Escentric 01 Amouage Reflection Man Bruno Banani Pure Man Krizia Time Uomo Rance 1795 Rue Rance Eau de France Benetton Benetton Pure Sport Men Etro Royal Pavillon Sinfonia di Note Fleur de Santal UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver Swiss Arabian Alia