Designeri » L » Pielarie « Grupuri

Hard Leather LM Parfums de barbati

Hard Leather LM Parfums de barbati

oud
Hard Leather LM Parfums de barbati Imagini Hard Leather LM Parfums de barbati Imagini

Hard Leather de LM Parfums este un parfum Pielarie de barbati. Acesta este un parfum nou Hard Leather a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt pielarie si rom; notele de mijloc sunt stanjenel si miere; Notele de baza sunt lemn de santal, cedru, Lemn de Agar(Oud), olibanum, vanilie si styrax.

pielarie rom

stanjenel miere

lemn de santal cedru Lemn de Agar(Oud) olibanum vanilie styrax

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hard Leather by LM Parfums.

Black Afgano

Hard Leather Recenziile parfumurilor

Este un parfum masculin splendid. Un amestec erotic de note orientale ce creaza un efect de ambra calda, iar oudul foarte marcant invaluie permanent toate esentele cu mirosul lui lemnos si hipnotizant. Totul e atat de bine amestecat, fin si puternic in acelasi timp. Lux pur.

Mai sus am descris parfumul Black Afgano.

Hard Leather e reflexia lui intr-o oglinda distorsionata.

Niciodata, niciodata n-am sa iubesc alt oud mai mult ca Black Afgano :P!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre LM Parfums Hard Leather fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre LM Parfums Hard Leather, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hard Leather dupa LM Parfums. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hard Leather de LM Parfums reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Versace Versace L'Homme Rochas Globe Pierre Cardin Enigme Rance 1795 Francois Charles Etienne Aigner Aigner Black for Men Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Cerruti L`Essence de Cerruti Sonoma Scent Studio Fireside Intense James Heeley Cuir Pleine Fleur CB I Hate Perfume In The Library S-Perfume Se-x Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud