Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

Carmen Electra LR de dama

Carmen Electra LR de dama

Carmen Electra LR de dama Imagini

Carmen Electra de LR este un parfum Floral Fructat de dama. Carmen Electra a fost lansat in 2007. Nota de varf este piersica; Nota de mijloc este trandafir; Nota de baza este note lemnoase.

piersica

note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Carmen Electra by LR.

Carmen Electra Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre LR Carmen Electra fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre LR Carmen Electra, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Carmen Electra dupa LR. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Carmen Electra de LR reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Ralph Lauren Ralph Wild Kenzo 7:15 AM in Bali Yves Saint Laurent Baby Doll Honeymoon Limited Edition Egofacto Fool For Love Mila Schön `60 Hanae Mori Hanae Mori N01 Love & Toast Dew Blossom Joya FvsS: Composition No. 1 Bogner Bogner for Woman Katy Perry Purr