Designeri » L » Chypre « Grupuri

Parfum Prive La Perla de dama

Parfum Prive La Perla de dama

Parfum Prive La Perla de dama Imagini

Parfum Prive de La Perla este un parfum Chypre de dama. Parfum Prive a fost lansat in 1997. Parfumul prezinta clementina, magnolie, lemn de santal, mosc, orhidee, frezie, osmanthus, maciese, vetiver si ylang-ylang.

clementina magnolie lemn de santal mosc orhidee frezie osmanthus maciese vetiver ylang-ylang

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Parfum Prive by La Perla.

Parfum Prive Recenziile parfumurilor

hiacint
hiacint

Iniţial, aduce un pic cu Coco şi Paloma Picasso, iar apoi apare cea mai frumoasă miere (nu stiu din ce note imi vine impresia asta). E un parfum interesant!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre La Perla Parfum Prive fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre La Perla Parfum Prive, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Parfum Prive dupa La Perla. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Parfum Prive de La Perla reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre
Christian Dior Dioressence Ormonde Jayne Ormonde Man Roja Dove Unspoken Houbigant Apercu Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Animale Animale Christian Dior Diorling Penhaligon`s Racquets Formula Amway Quixotic Daniel Vaudd Mens Rea Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria Amouage The Library Collection Opus I