Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

Discover Me La Senza de dama

Discover Me La Senza de dama

Discover Me La Senza de dama Imagini Discover Me La Senza de dama Imagini

Discover Me de La Senza este un parfum Floral Fructat de dama. Discover Me a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta iasomie, mandarina, trandafir, mure si zmeura.

iasomie mandarina trandafir mure zmeura

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Discover Me by La Senza.

Discover Me Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre La Senza Discover Me fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre La Senza Discover Me, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Discover Me dupa La Senza. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Discover Me de La Senza reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Police Police Caribbean Alfred Sung Bijou Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Crabtree & Evelyn Nadira Joop! Joop! Thrill Woman Sarah Jessica Parker SJP NYC Mila Schön `60 Sarantis B.U. Dreamy Eisenberg I Am Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic MOR Cassis Noir