Designeri » L » « Grupuri

Eau De Lacoste Sensuelle Lacoste de dama

Eau De Lacoste Sensuelle Lacoste de dama

fin condimentat
nuci
Eau De Lacoste Sensuelle Lacoste de dama Imagini Eau De Lacoste Sensuelle Lacoste de dama Imagini

Eau De Lacoste Sensuelle de Lacoste este un parfum de dama. Eau De Lacoste Sensuelle a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt piper roz si coacaze negre; notele de mijloc sunt trandafir turcesc, sangele voinicului si gladiole; Notele de baza sunt nugat si ambra.

piper roz coacaze negre

trandafir turcesc sangele voinicului gladiole

nugat ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste.

Manifesto

Eau De Lacoste Sensuelle Recenziile parfumurilor

ElenaZ
ElenaZ

Un parfum surprinzator! Pe pielea mea acest parfum e ca o crema de vanilie cu nugat de alune.Eau de Lacoste Senzuelle e mult mai superior in raport cu Eau de Lacoste.Din punctul meu de vedere e un parfum bine facut si v-a fi bine vandut.Bun pentru serile racoroase de vara si nu numai...

maeda
maeda

Eau De Lacoste Sensuelle este un parfum foarte dulce, cremos si vanilat, ca o prajitura calda si delicioasa, cu o gramada de nugat si ceva coacaze pentru a balansa putin lucrurile. Ma asteptam la un parfum rau, sintetic, asa ca am ramas surprinsa ca mi-a placut, dar nu suficient de mult ca sa-l si achizitionez. Longevitatea pe pielea mea este acceptabila, de cateva ore.

Dana Maria
Dana Maria

Daca ar fi sa descriu acest parfum in doua cuvinte, acestea ar fi "praf" si "vanilie". Nu simt absolut nicio nota din cele mentionate. Si totusi imi place. Incepe ca o adiere care starneste praful si te orbeste, nu te lasa sa respiri, apoi se indulceste brusc si devine un fel de Hypnose - Lancome. Asa miroase pe pielea mea. E dulce dulce de tot, imi vine sa il mananc. Am dat un puf pe la 6 pe mana, iar acum, dupa ce am facut baie, inca il simt pe dosul palmei. Asta e de bine. De fapt, daca ma gandesc mai bine, probabil il vad atat de inecacios la inceput din cauza piperului. Dar atat. :) Eu l-as cumpara. E delicios si cu adevarat senzual.

Eau De Parfum 1oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum for women 1 oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum for women 1 oz
Eau De Parfum 1.7oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum for women 1.7 oz
Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste, 3 oz Eau De Parfum Spray for Women
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste Eau de Parfum Spray 3 oz for Women
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste Eau de Parfum Spray 3 oz for Women
EDP Mini 3oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste Eau de Parfum Spray 3 oz eau de Parfum Spray .25 oz Mini Limited Offer for Women
Gift Set 3oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Gift Set II. Eau De Parfum 3 oz Shower Gel 5,1 oz
Eau De Parfum 1oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum Spray 90ml 3oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum Spray 90ml 3oz
Gift Set 3oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Coffret Eau De Parfum Spray 90ml 3oz Shower Gel 150ml 5oz 2pcs

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau De Lacoste Sensuelle dupa Lacoste. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau De Lacoste Sensuelle de Lacoste reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Giorgio Armani Si Salvatore Ferragamo Signorina Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Lancome La Vie Est Belle Viktor&Rolf Flowerbomb Prada Prada Candy Jimmy Choo Jimmy Choo Valentino Valentino Donna Gianfranco Ferre In The Mood For Love Van Cleef & Arpels Oriens Givenchy Ange ou Demon Hermes Kelly Caleche Chanel Chance Eau Tendre Escada Escada Magnetism Chanel Coco Mademoiselle Lancome Tresor Midnight Rose Chopard Wish Thierry Mugler Angel Kenzo Kenzo Flower by Kenzo L`Elixir Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza