Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

Joy of Pink Lacoste de dama

Joy of Pink Lacoste de dama

Joy of Pink Lacoste de dama Videouri
Joy of Pink Lacoste de dama Imagini

Joy of Pink de Lacoste este un parfum Floral Fructat de dama. Joy of Pink a fost lansat in 2010. Nota de varf este grapefruit; notele de mijloc sunt bujor si Curacao; Notele de baza sunt mosc si cedru de Virginia.

grapefruit

bujor Curacao

mosc cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Joy of Pink by Lacoste.

Joy of Pink Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Imi place Joy of pink pentru prospetimea lui si starea de spirit pe care mi-o da.E ceea ce astept de la un parfum roz: o oarecare delicatete, o nota florala suava, nu opulenta ci revigoranta.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lacoste Joy of Pink fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lacoste Joy of Pink, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Joy of Pink dupa Lacoste. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Joy of Pink de Lacoste reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Insolence Eau de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Lacoste Dream of Pink Guerlain L'Instant Magic Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Lacoste Love of Pink Prada Prada Candy Lancome Tresor Midnight Rose Guerlain La Petite Robe Noir Christian Dior Dior Addict 2 Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Guerlain Insolence Yves Saint Laurent Manifesto Salvatore Ferragamo Signorina Yves Saint Laurent Opium Lancome Tresor In Love Yves Saint Laurent Elle Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Lacoste Inspiration Calvin Klein Euphoria Blossom