Designeri » L » Chypre « Grupuri

L.12.12. Blue Lacoste de barbati

ierbos
L.12.12. Blue Lacoste de barbati Videouri
L.12.12. Blue Lacoste de barbati Imagini

L.12.12. Blue de Lacoste este un parfum Chypre de barbati. L.12.12. Blue a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt grapefruit si menta; notele de mijloc sunt floare de portocal african si salvie; Notele de baza sunt paciuli, cedru de Virginia si feriga.

grapefruit menta

floare de portocal african salvie

paciuli cedru de Virginia feriga

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L.12.12. Blue by Lacoste.

L.12.12. Blue Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lacoste L.12.12. Blue fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lacoste L.12.12. Blue, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L.12.12. Blue dupa Lacoste. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L.12.12. Blue de Lacoste reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre
Oriflame Amethyst Fatale Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Revlon Flair Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue Coty Stetson Ayala Moriel Rainforest Lancome Trophee DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Parfums 06130 Lys Floris JF Galimard Seigneur Le Labo Poudre D’Orient